Aspirin Tabletki 10 tabletek

  • Aspirin Tabletki 10 tabletek
Producent: Aspirin
Kod produktu: 5909990192618
9,39 ZŁ
/ szt.
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Opis:

(Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki Działanie: - przeciwzapalne - przeciwgorączkowe - przeciwbólowe Skład: 1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze. Wskazania: bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączka. OTC - Lek wydawany bez recepty.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.
Inne produkty tego samego producenta
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 51 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-26
Obsługa szybka. Jestem zadowolona
2020-10-31
Przepraszam,bo w ocenie kliknęłam niewłaściwy znaczek przed napisaniem opinii.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel