PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RĘCZNIKI PAPIEROWE

( ilość produktów: 31 )

Ręczniki Papierowe: Wielozadaniowy Sprzymierzeniec w Domu i Pracy

Ręczniki papierowe to niezbędny element w gospodarstwach domowych i miejscach publicznych, spełniający funkcję szybkiego i higienicznego osuszania rąk oraz wielu innych zastosowań. Oto, jak sprawić, aby ręczniki papierowe stały się efektywnym narzędziem w codziennym życiu:

 1. Stoły i Blaty:

  • Usuń brud, plamy lub resztki jedzenia, przecierając ręcznikiem papierowym.
 2. Lustra i Szyby:

  • Idealne do czyszczenia luster i szyb, pozostawiając je bez smug.
 3. Krzesła i Kanapy:

  • Dotrzyj do trudno dostępnych miejsc na meblach, usuwając kurz i brud.
 4. Zlewy i Kuchenki:

  • Skorzystaj z ręcznika papierowego do czyszczenia zlewu po myciu naczyń lub usuwania plam na kuchence.
 5. Toaleta:

  • Przydatne przy sprzątaniu toalety, zwłaszcza do czyszczenia deski sedesowej i umywalki.
 6. Podłogi:

  • Wycieraj małe rozlane płyny na podłogach i innych powierzchniach za pomocą ręcznika papierowego.
 7. Szuflady i Szafki:

  • Skutecznie usuń brud i kurz z szuflad i szafek.
 8. Okna:

  • Przetrzyj okna ręcznikiem papierowym, aby pozbyć się brudu i plam.
 9. Elektronika:

  • Delikatnie oczyść elektronikę, taką jak telewizor czy komputer, usuwając kurz i odciski palców.
 10. Samochód:

  • Wykorzystaj ręczniki papierowe do czyszczenia kokpitu, usuwania plam, plwocin i zanieczyszczeń z szyb i luster bocznych.

Ręczniki papierowe – Zawsze Przydatne, Zawsze Skuteczne!

Foxy to marka ręczników papierowych, która oferuje produkty wysokiej jakości. Ręcznik papierowy Foxy jest miękki, wytrzymały i absorbujący. Dostępne są różne rodzaje ręczników, takie jak ręczniki kuchenne, ręczniki do łazienki czy ręczniki do rąk. Produkty Foxy są odpowiednie do codziennego użytku w domu, biurze czy restauracji. Ręcznik papierowy Foxy jest również przyjazny dla środowiska, ponieważ marka stara się ograniczać zużycie surowców i wpływ na środowisko naturalne.
Regina to znana i popularna marka produkująca ręczniki papierowe. Ręcznik papierowy Regina charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. Jest miękki i chłonny, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennego użytku w kuchni, łazience czy na biurku. Ręczniki papierowe Regina są dostępne w różnych rozmiarach i ilościach, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb. Dzięki swojej wytrzymałości, ręczniki papierowe Regina można używać do czyszczenia różnych powierzchni, zarówno w domu, jak i w biurze. Marka Regina oferuje również specjalistyczne ręczniki papierowe, takie jak np. ręczniki kuchenne z nadrukiem czy ręczniki wielokrotnego użytku, które cechują się jeszcze większą wytrzymałością i trwałością.
Mola to marka ręczników papierowych. Ręcznik papierowy Mola jest miękki, trwały i chłonny. Jest doskonały do codziennego użytku w kuchni, łazience czy na przyjęciach. Ręcznik papierowy Mola jest również ekologiczny, ponieważ producent dba o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dostępny jest w różnych rozmiarach i opakowaniach, by sprostać różnym potrzebom konsumentów. Ręcznik papierowy Mola jest praktyczny i wygodny w użytkowaniu, idealnie sprawdza się w codziennych sytuacjach, kiedy potrzebujemy cienkiego, ale bardzo chłonnego ręcznika.
Ręcznik papierowy Velvet to marka ręczników papierowych, która oferuje wysoką jakość i miękkość. Ręczniki papierowe Velvet są często wybierane przez konsumentów ze względu na ich trwałość i chłonność. Są idealne do użytku w łazienkach, kuchniach i innych miejscach, gdzie potrzebne jest szybkie i łatwe czyszczenie. Ręcznik papierowy Velvet jest również dostępny w różnych rozmiarach i opakowaniach, co czyni go idealnym do różnych zastosowań

pixel