PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Witaj w naszej ekskluzywnej oazie piękna!

ooo

Ponad 20 lat doświadczenia w świecie kosmetyki! 

Jesteśmy polską firmą, której historia rozpoczęła się w 2000 roku. Co zaczęło się od lokalnej działalności, przekształciło się w dynamiczną podróż po świecie kosmetyki i pielęgnacji. Nasz rozwój był nieustanny, dlatego postanowiliśmy otworzyć drogerię internetową, by jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci zakupy.

Co nas wyróżnia spośród innych sklepów?

Oszczędność czasu i pieniędzy! Bez zamieszania tradycyjnej drogerii, zamówisz wszystkie produkty dosłownie w kilka chwil. Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja, dlatego oferujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie, zapewniając Ci pełne zadowolenie z zakupów.

Dlaczego warto wybierać naszą drogerię internetową?

  1. Bogaty wybór produktów: Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, bez względu na to, czy to kosmetyki do pielęgnacji skóry, włosów czy paznokci, perfumy czy akcesoria do makijażu.

  2. Konkurencyjne ceny: Dzięki naszym cenom oszczędzasz przy każdym zakupie.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Zamówienia docierają do Twojego domu błyskawicznie i bezpiecznie, bez konieczności opuszczania wygodnej kanapy.

Nasza oferta to nie tylko kosmetyki!

Oprócz szerokiego wyboru produktów do pielęgnacji, znajdziesz u nas również doskonałe środki czystości, detergenty i produkty do pielęgnacji domu. Jesteśmy gotowi dostarczyć te wspaniałe produkty aż pod Twoje drzwi, gdziekolwiek jesteś w Unii Europejskiej, zwłaszcza w Niemczech.

Szybka wysyłka to nasza mocna strona!

Wiemy, że dla Ciebie czas jest kluczowy, dlatego zapewniamy, że Twoje zamówienie zostanie przygotowane i wysłane niezwłocznie. Nie musisz długo czekać, aby cieszyć się używaniem nowych, fantastycznych produktów.

Dołącz do naszej społeczności zadowolonych klientów!

Zachęcamy Cię do działania! Kupuj produkty, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości. Odkryj naszą drogerię internetową i doświadcz wygody zakupów bez wychodzenia z domu. To nie tylko sklep internetowy – to doświadczenie, które odmieni Twoje codzienne życie! 

Dołącz do nas i ciesz się pięknem i świeżością w zasięgu Twojej ręki!

Informacja dla klientów z Unii Europejskiej ( spoza Polski), z aktywnym numerem VAT

wszystkie firmy z aktywnym numerem VAT, otrzymają zwrot podatku, w trakcie realizacji zamówienia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Dział obsługi klienta
poniedziałek-piątek 8-15


Polska +48 726 504 525
e-mail: sklep@internetowysupermarket.pl
Niemcy, reszta Europy +48 783 781 130
e-mail: sklep@internetowysupermarket.pl

Kontakt, oraz dane firmy
Alfex Sp. z o.o.
ul. Skłodowskiej 22-24
55-120 Oborniki Śląskie (POLSKA)

Kapitał zakładowy : 50000 PLN
NIP: 9151606194
REGON: 932481073
KRS: 189336
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU
IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO


Dane do przelewów
Alfex Sp. z o.o.
ul. Skłodowskiej 22-24
55-120 Oborniki Śląskie (POLSKA)


PLN
BNP Paribas
numer konta: 65175000120000000031874491


EUR
BNP Paribas
numer konta: PL53175000120000000031874513
BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX

 Odpowiedzialne pakowanie

Witamy na Internetowysupermarket.pl -  Chcemy, aby każde zamówienie z naszego sklepu dostarczyło Ci nie tylko radość zakupów, ale także poczucie, że robimy coś dobrego dla naszej planety. Oto, jak dbamy o nasze produkty i środowisko podczas pakowania:

Zrównoważone Pakowanie: Jesteśmy dumni z naszych wysiłków na rzecz ochrony środowiska, dlatego dbamy o to, jak pakujemy Twoje zamówienia. Nasze opakowania są starannie dobrane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Używamy głównie materiałów pochodzących z recyklingu, co pozwala nam ograniczyć ilość nowych surowców.

Zero Nowych Wypychaczy: W przeciwieństwie do wielu innych firm, unikamy używania nowych wypychaczy do pakowania. Zamiast tego korzystamy z materiałów wypełniających, które są pozostałościami po innych opakowaniach. Dzięki temu nie generujemy dodatkowych odpadów, wspierając ideę ponownego wykorzystywania i redukcji śmieci.

Odpowiedzialność za Odpady: Jako zespół, kładziemy duży nacisk na odpowiedzialność za odpady. Dlatego zachęcamy naszych klientów do świadomego postępowania z odpadkami. Prosimy, abyście segregowali odpady po naszych paczkach zgodnie z zaleceniami lokalnych przepisów. W ten sposób możemy razem przyczynić się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

Dziękujemy, że wybrałeś nasz sklep. Twoje wsparcie pozwala nam kontynuować nasze wysiłki na rzecz środowiska. Cieszymy się, że możemy dostarczyć Ci nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także świadomość, że wspólnie pracujemy na rzecz lepszego jutra. Razem z nami, każde zamówienie to krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości!

pixel