PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

LAKIERY DO WŁOSÓW

( ilość produktów: 106 )

Lakier można stosować na suche i mokre włosy. Nałożony produkt nie skleja i nie obciąża zbyt mocno pasemek, dlatego wszystkie stylizacje wyglądają tak elegancko i lekko. Lakiery do włosów produkowane przez największych producentów kosmetyków do włosów takich jak SYOSS, WELLAFLEX, TAFT czy LOREAL dostaniecie w internetowym markecie z dostawą do krajów z całej Europy. Przy wszystkich rodzajach lakierów warto pamiętać o odpowiednim codziennym wzmocnieniu i odżywieniu włosów.

Naturalne lakiery do włosów

Naturalny lakier do włosów to produkt stworzony głównie ze składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu mogą go stosować również osoby, które borykają się np. z podrażnieniami skóry głowy i alergiami. Składniki pochodzenia naturalnego rzadziej powodują reakcje alergiczne, dlatego często są lepszym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą skórą.

Lakier do włosów bez alkoholu.

Bezalkoholowe lakiery do włosów bazują na innych rozpuszczalnikach. Najpopularniejszymi są woda i oleje. Najważniejszym czynnikiem, popularności tych rozpuszczalników lakierów do włosów jest ich dostępność. Warto brać pod uwagę, że lakiery bazowane na olejach i wodzie, bez dodatku alkoholu są delikatniejsze dla skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Jednocześnie produkcja takich lakierów do włosów jest bardziej ekologiczna. Uwaga, lakiery do włosów bezalkoholowe zazwyczaj potrzebują więcej czasu na wyschnięcie i utrwalenie fryzury.

pixel