PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PŁYNY DO PRANIA I ŻELE DO PRANIA

( ilość produktów: 119 )

Detergenty do prania w płynie lub żelu są nie tylko bardzo wydajne, ale też wygodne w użytkowaniu. To produkty, które bardzo skutecznie usuwają niemal wszystkie rodzaje zabrudzeń. Poznaj dostępne w naszej ofercie warianty płynów do prania. Wybierz ten, który pozwoli Ci uzyskać nieskazitelną czystość ubrań, a zarazem będzie dla nich najłagodniejszy.

Żele do prania

Żel do prania to połączenie proszku i płynu. Środek dobrze się rozpuszcza w wodzie, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Nowością wśród środków piorących są rewolucyjne kapsułki do prania. Świetnie zastępują proszek do prania wraz z płynem do płukania. Niestety suche i stare plamy mogą nie zmyć się w klasycznym praniu. Takie "awarie" należy potraktować bardzo poważnie, jeśli zależy nam na danej rzeczy. W takiej sytuacji użyj odplamiacza bądź namocz ubrania przed samym praniem.

Płyny do prania

Płyn do prania to nic innego jak chemiczny środek do prania tkanin. Zawiera anionowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne, wodę, aromaty i barwniki. Płyny do prania są szczególnie polecane dla trybów prania krótkiego w pralkach automatycznych. Jeśli masz delikatną skórę, na której szybko powstają podrażnienia, albo uczula Cię prawie wszystko, użyj płynu hipoalergicznego.

Dobór odpowiedniego płynu i żelu do prania do swoich potrzeb.

Uniwersalne żele i płyny idealnie nadają się do prania zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, jeśli jednak potrzebujesz wyprać bardzo delikatne ubrania lub łatwo dostajesz uczulenia w kontakcie z odzieżą, która była potraktowana takim detergentem, lepiej dłużej zastanów się nad wyborem odpowiedniego produktu. W takich sytuacjach często najlepszym wyborem może okazać się środek hipoalergiczny.

Wybierając płyn lub żel do prania zwróć uwagę nie tylko na jego litraż, ale również na wydajność. Żele z uwagi na swoją koncentrację składników piorących są wydajniejsze niż proszki.

Uwaga! Jeśli masz mała dziecko warto robić pranie osobno wykorzystując do tego preparaty przygotowane specjalnie z taką myślą. Są zwykle znacznie delikatniejsze, a ubranka pozostają dłużej przyjemne w dotyku!

pixel