PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ŚRODKI DO HIGIENY INTYMNEJ

( ilość produktów: 112 )

Miejsca intymne są niezwykle delikatne i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Znacznie częściej niż inne części ciała narażone są na przegrzanie czy nadmierną wilgotność, co stanowi idealne środowisko do rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów. Dodatkowo na skutek wielu czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych istnieje ryzyko zaburzenia pH i flory fizjologicznej pochwy. Prawidłowa oraz regularna higiena miejsc intymnych pozwala zapobiec podrażnieniom oraz groźnym infekcjom. 

Żele płyny do higieny intymnej

Dobrej jakości płyn do higieny intymnej powinien mieć w swoim składzie naturalne oraz hipoalergiczne składniki charakteryzujące się działaniem:

  • wspomagające rozwój naturalnej mikroflory
  • nawilżającym, łagodzącym oraz regenerującym 
  • antyseptycznym (zwalczającym drobnoustroje)

Powinien zawierać też jak najmniej dodatkowych substancji nie mających bezpośredniego przełożenia na jakość i skuteczność działania, takie jak barwniki, surfaktanty odpowiedzialne za pienienie się substancji, parabeny.

Najlepszy płyn do higieny intymnej

Niestety nie ma czegoś takiego, zarówno w przypadku higieny intymnej jak i innych produktów. Żel do higieny intymnej należy dobrać do siebie najlepiej sprawdzając jego skład. Warto też nie zmieniać produktu za każdym razem, jeśli ciało zdążyło się już przyzwyczaić, a efekty są zadowalające. Każde ciało jest inne, więc wskazanie jednego najlepszego produktu byłoby niemożliwe. Całe szczęście w Internetowym Supermarkecie znajdziesz szeroką ofertę płynów i środków do higieny intymnej. Porównaj więc produkty i wybierz ten, który uznasz za najlepszy dla siebie.

pixel