PLN
Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SOLE I SOLANKI DO KĄPIELI

( ilość produktów: 41 )

Jaki jest cel stosowania soli do kąpieli? Śpieszymy z odpowiedzią! Celem takiej kąpieli jest odżywienie, nawilżenie i oczyszczenie skóry, wygładzenia zmarszczek, likwidacji rozstępów, wyprysków i cellulitu. Wykonywana może być w salonach kosmetycznych, farmach piękności, ośrodkach wellness i SPA a nawet w warunkach domowych, pod warunkiem, że zakupisz sole do kąpieli w Internetowym supermarkecie ;)

Sole do kąpieli źródłem minerałów dla Twojej skóry

Wśród dodatków do kąpieli ostatnimi laty prym wiodą naturalne sole mineralne, te zawierają oczywiście przede wszystkim sól morską, jako ich bazowy składnik. A co po za tym? Sole do kąpieli to źródło związków mineralnych, jak np. sód i potas. Posiadają one właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne: m.in. poprawiają krążenie, wspierają usuwanie toksyn z organizmu czy pomagają w procesie odchudzania. Dokładny skład zależy oczywiście od wybranego produktu, a od tego składu, zależy efekt jaki uzyskasz. 

. Solanki do kąpieli to specjalne mieszanki soli mineralnych, które dodaje się do wody podczas kąpieli. Solanki są stosowane głównie w celach terapeutycznych i relaksacyjnych. Solanki do kąpieli mogą zawierać różnego rodzaju sole mineralne, takie jak chlorek sodu, chlorek potasu, siarczan magnezu, siarczan wapnia oraz wiele innych składników mineralnych. Dodatkowo, mogą również zawierać olejki eteryczne, zioła, kwiaty lub inne składniki, które mają działanie aromaterapeutyczne. Kąpiel w solance ma wiele korzyści. Sole mineralne wchłaniane przez skórę podczas kąpieli mogą pomóc w leczeniu różnych problemów skórnych, takich jak łuszczyca, zapalenie skóry, trądzik, egzema czy suche skór. Ponadto, solanki mają działanie antystresowe i relaksujące, pomagając w złagodzeniu napięcia mięśniowego i redukcji stresu.

pixel