Cillit Bang Expert Spray zero kamienia i brudu 750 ml
Opis
Nasza silna formuła skutecznie usuwa ponad 40 zabrudzeń w kuchni i łazience oraz działa na wielu powierzchniach. Formuła skoncentrowana na kwasku cytrynowym usuwa 100% osadów z kamienia*. Nowy Cillit Bang Kamień & Brud jest bezlitosny dla zabrudzeń i delikatny dla powierzchni**!
IDEALNIE CZYŚCI:
•UMYWALKI
•WANNY
•KABINY PRYSZNICOWE
• KAFELKI
•TOALETY
•SZKŁO
•POWIERZCHNIE CERAMICZNE •STAL NIERDZEWNĄ
*Na podstawie przeprowadzonych badań
**UWAGA! Nie stosować do:
•kamieni naturalnych
•mosiądzu
•miedzi
•granitu
•linoleum
•tekstyliów
Pozostałe informacje
Cechy:
usuwa 100 % kamienia¹_x000D_
natychmiastowe działanie²_x000D_
skuteczny w walce z brudem, delikatny dla powierzchni³_x000D_
stosuj w domu i poza domem_x000D_
składniki aktywne pochodzenia naturalnego_x000D_
¹Na podstawie przeprowadzonych badań_x000D_
²Działanie czyszczące - zaczyna działać od razu_x000D_
³Nie stosować do: kamieni naturalnych, mosiądzu, miedzi, tekstyliów, linoleum. Przed użyciem zawsze sprawdzaj działanie produktu na mało widocznej powierzchni (min. 5 minut przed użyciem)
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Cillit Bang Expert Zero Kamienia i Brudu. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Może powodować korozję metali. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą
Po użyciu umyć ręce
Regulacje CLP:
Uwaga: wykrzyknik
Skład:
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa
Podmiot odpowiedzialny
Adres producenta