Joanna Sensual Krem do depilacji nóg 100 g
Opis
Krem zapewnia szybką i skuteczną depilację nawet najkrótszych włosków. Dzięki swojej łagodnej formule już w 3 minuty skutecznie usuwa włosy z nóg. Dodatkowo zawarty olej z konopi i witamina E doskonale nawilżają i pielęgnują skórę.
Pozostałe informacje
Cechy:
formuła 3 min_x000D_
aksamitnie gładkie nogi
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Środki ostrożności: Nie stosuj kremu na skórę ze zmianami, bliznami, wypryskami, popękaną, podrażnioną i silnie opaloną. Nie stosuj do depilacji twarzy, głowy, piersi, okolic genitaliów oraz odbytu. Przed pierwszym użyciem kremu wykonaj próbę wrażliwości skóry. W tym celu niewielką ilość preparatu ieś na skórę ramienia i pozostaw na 10 minut. Spłucz letnią wodą. Jeżeli po 24 godzinach nie wystąpi podrażnienie, ani zaczerwienienie możesz bez obaw przystąpić do depilacji. Jeśli podczas depilacji wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia natychmiast usuń krem i obficie przemyj skórę wodą. Jeżeli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry - przed użyciem skontaktuj się z lekarzem. Zawsze odczekaj 72 godziny między zabiegiem depilacji i 24 godziny z użyciem kosmetyków zawierających alkohol.
OSTROŻNIE: ŚRODEK SILNIE DZIAŁAJĄCY. Zawiera tioglikolany i alkalia. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi.
A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Regulacje CLP:
Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Thioglicolic Acid, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate SE, Calcium Hydroxide, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Cannabis Sativa Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891
Podmiot odpowiedzialny
Kraj pochodzenia - Polska
Adres producenta
Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp. j. B. Górka, R. Korczak
Mościska,
ul. Naftowa 9,
05-080 Izabelin
www.joanna.pl